Reklam Bandı

AWOX Demplus 2200 W Çay Makinesi
200 TL
ŞEHİTKAMİL
GAZİANTEP
İletişim

 

 

Kutusunda az kullanılmış ve tüm fonksiyonları çalışır durumdadır.

Modern dizaynının yanı sıra çaya lezzet katacak teknik donanımlarıyla da ön plana çıkan Awox Demplus, fonksiyonel zenginliği sayesinde kullanım kolaylığı da sağlıyor. Çay keyfine konfor ve hız kazandıran, geniş kapasitesi ile kalabalık ailelere bile yeterli olan ve kaliteli malzemesi nedeniyle uzun ömürlü bir kullanım sunan Awox çay makinesinin mavi rengi de mutfaklarda âdeta dekoratif bir atmosfer yaratıyor.

Awox Demplus ergonomik tasarımı sayesinde tutmadan taşımaya, dökmeden kaldırmaya kadar her anlamda kolaylık tanıyor. Çay, Demplus sayesinde her daim sıcak ve her daim taze kalıyor.

Çay Saatlerinin Vazgeçilmezi

Demplus çay makinesinin demlik kapasitesi 1 litre, su ısıtma haznesi de 1,7 litre olup tek seferde 20 bardak çay demleyebiliyor.

2200 W'lık gücü çay demleme süresini minimum seviyelerde tutuyor. 300 W'lık sıcak tutma özelliği de çayın ısısını koruyor.

Otomatik kapanma ve susuz çalışmama gibi özelliklerin tamamı kullanımı güvenli hale getiriyor. İçerisinde su olmadığında çalışmayan cihaz, bu sayede olası problemlerin önüne geçiyor.

Termostatının kablosuz olması ve 360 derece dönebilmesi, çay makinesinin kullanımını pratikleştiriyor.

Awox Demplus çay makinesinin ana gövdesinin çelik olması da uzun bir kullanım ömrü sağlıyor. Ayrıca Kahverengi renkli tasarım da çeliğe şık bir görünüm ekliyor.

Teknik Detaylar

Güç: 2200 W

Demlik Kapasitesi: 1 litre

Su Isıtıcı Kapasitesi: 1,7 litre

Otomatik Kapanma: Var

Susuz Çalışmama: Var


Return

Reklamlarımız